Přízrak Londýna

Přízrak Londýna

ZMĚNA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pomáda

Divadlo Kalich, Praha 1

16.03.201803.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

21.01.201830.06.2018

PŘÍZRAK LONDÝNA - tajemný muzikál, kde každý může být vrahem
Představení dne 18.9.2015 od 18 hod. bylo zrušeno. Vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Příběh lásky, děsuplných vražd i bujarého veselí odhaluje nikdy neobjasněné řádění sériového vraha za časů viktoriánského Londýna konce 19. století. Nový autorský muzikál se vrací k mysteriózní postavě Jacka Rozparovače, o němž dodnes nevíme téměř nic. Ačkoliv záhadné vraždy kněžek lásky v londýnské čtvrti Whitechapel ohrozily jen velmi malou část Londýna, měly obrovský dopad na celou tehdejší společnost. Během desítek let se zrodila řada pověstí a legend, na jejichž základě vznikly úspěšné romány, filmy a nyní i zcela původní, tajuplný krimimuzikál, kde každá postava může být vrahem.

Londýn, Whitechapel, 1888

V srdci pochmurné a bezútěšné londýnské čtvrti Whitechapel zavraždil neznámý útočník jednu z místních prostitutek. Za zločin je zatčen drsný řezník Chuck, který oběť v předvečer vraždy surově zbil. V té samé době přicházejí do Whitechapelu také dva mladíci z bohatého londýnského West Endu hledat dobrodružství, každý však jiného druhu: zatímco samolibý Sean si chce se zdejšími ženami především užívat, citlivý Henry maluje jejich portréty a akty. Oběma se zalíbí krásná švadlenka Evelyn, kterou nad ránem náhodou potkají v jedné z potemnělých uliček. Právě její sestra Annie se ale stává druhou obětí tajemného vraha, který její tělo při svém zuřivém činu příšerně zohaví. Děsuplných vražd si začínají všímat i novináři, kteří v senzačních popisech okolností obludných činí vidí šanci lépe prodat své bulvární plátky. Londýnem se šíří strach. Situací kolem ohavných vražd a doprovázejícího mediálního skandálu jsou znepokojeni nejen policejní vyšetřovatelé a ředitel Scotland Yardu, ale také vláda i sama královna Viktorie. Počet brutálně zavražděných a znetvořených prostitutek se neustále zvyšuje, napětí a nervozita stoupá. Kdo je ale oním záhadným vrahem s přezdívkou Jack Rozparovač? Řezník Chuck, senzacechtivý novinář, nevrlý doktor, podivínský dědek, úlisný pasák, Sean a Henry nebo snad někdo jiný? 

OSOBY A OBSAZENÍ

Henry                Lukáš Adam / Jan Cina
Sean                 Ondřej Bábor / Jan Kopečný
Evelyn               Michaela Nosková / Martina Šnytová
Betty                  Monika Absolonová / Hana Fialová / Vanda Károlyi
Stará Hana         Seidlová / Olga Želenská
Komisař              Marek Holý / David Uličník
Matka                  Dita Hořínková / Jana Musilová 
Královna Viktorie Ilona Csáková / Hana Křížková 
DědekMiloslav     Mejzlík / Ivan Vyskočil
Neznámý             Lukáš Langmajer / Lumír Olšovský
Aron Kosminski   Pavel Nečas / Martin Šemík
Doktor Adams     Petr Dopita / Oldřich Kříž
Škaredá Sharon  Michaela Dolinová / Kateřina Petrová
Tlustá Tracy        Eliška Nezvalová / Renáta Podlipská
Annie                   Lada Bělašková / Radka Pavlovčinová
Jane                    Ivana Gottová / Vanda Károlyi

A DALŠÍ

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook