Faust Rockopera

Faust Rockopera

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Cena: od 199 Kč

Klubová cena: Sleva pro členy Ticketpro klubu Jak získat klubovou cenu?

Příběh o touze po opravdové vášni a lásce na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha. Takový je Faust. Nová rocková opera z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest je představením o síle pokušení, lidské proradnosti, touze po poznání vedoucí k věčnému zatracení, hledání smyslu života a víry v sama sebe.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Faust

Rocková opera Milana Steigerwalda a Pavly Forest o síle pokušení a lidské proradnosti na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha.

Příběh o touze po opravdové vášni a lásce na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha. Takový je Faust. Nová opera z dílny RockOpery Praha je představením o síle pokušení, lidské proradnosti, touze po poznání vedoucí k věčnému zatracení, hledání smyslu života a víry v sama sebe. Téma boje dobra se zlem je nadčasové, provází člověka po celou dobu jeho existence. Hra vybízí k zamyšlení nad vlastním životem.

Hudba: Milan Steigerwald
Libreto: Pavla Forest
Režie: Roman Štolpa
Choreografie: Irina Andreeva

V hlavních rolích Jiří Zonyga, Daniela Langrová, Viktor Dyk, Kamil Střihavka (alt. Lukáš Písařík), Honza Toužimský z Arakainu, Irina Andreeva, Pyroterra, Helena Kubelková a další.

Více o opeře zde: www.RockOpera.cz/faust

RockOpera Praha je první divadlo pro rockery s hledištěm ve tvaru půlkruhové arény pro 768 diváků. V našich operách hrajeme živě a nahlas, spojujeme koncert tvrdé rockové a metalové hudby s nadčasovými dramatickými příběhy v divadelním zpracování. Navíc zažijete akrobatické a artistické výkony, ohnivou a světelnou show, nový cirkus, a uslyšíte špičkové hlasy: Kamil Střihavka, Honza Toužimský z Arakainu, Viktor Dyk, Vlasta Horváth, Pavla Forest, Jiří Zonyga a řada dalších. Autoři všech našich rockových a metalových oper jsou přední čeští hudebníci Milan Steigerwald a Pavla Forest.

Fotky a videa

Facebook