Open air muzikál Noc na Karlštejně

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

18.01.201830.06.2018

Jeptišky

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

19.01.201810.03.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slavný český muzikál, plný známých a oblíbených melodií, zahájí druhý ročník Šternberského kulturního léta pod hvězdami.

V letošním roce se místo tradiční červnové opery, uskuteční romantický muzikál Noc na Karlštejně. Muzikálové představení bude mít ve Šternberku svojí premiéru. Muzikál se uskuteční ve čtvrtek 19. června 2014, od půl 9 večerní, v horní zahradě Státního hradu Šternberk.

 Ze slavného českého muzikálu, který natočil Zdeněk Podskalský na námět stejnojmenné divadelní hry Jaroslava Vrchlického, pochází notoricky známé písně skladatele Karla Svobody a textaře Jiřího Štaidla Lásko má, já stůňu a nebo Do věží v podání Heleny Vondráčkové a Waldemara Matušky. Ve Šternberku zazní slavné hity v podání souboru opery a operety Moravského divadla Olomouc v režii Dagmar Hlubkové.

Představení se koná v rámci Šternberského kulturního léta pod hvězdami v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o, a ve spolupráci s Moravským divadlem Olomouc, Státním hradem Šternberk, Městem Šternberk, Olomouckým krajem, Národním památkovým úřadem a partnery.

Facebook