Dáma s kaméliemi

Dáma s kaméliemi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Krysař

Divadlo Kalich, Praha 1

22.10.201716.06.2018

Ať žijí duchové!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

22.10.201729.12.2017

Nový muzikál Michala Pavlíčka na motivy romantického příběhu A. Dumase ml.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jsou příběhy, které nestárnou, jen na sebe berou v různých dobách jinou podobu. Jedním z nich je Dáma s kaméliemi, romantický příběh, který napsal Alexandr Dumas ml.. Vypráví o lásce, která je silnější než předsudky a mocnější než smrt, protože trvá. Dáma s kaméliemi se ke svým čtenářům a divákům vrací už více než sto padesát let.
Její muzikálovou verzi pro Divadlo Ta Fantastika připravili Michal Pavlíček, Viktorie Čermáková a Karel Steigerwald. Inspirací jim byl nejen román, ale i příběhy těch, které slavnou "dámu s kaméliemi" ztělesnily a jimž její příběh tak či onak vstoupil do skutečného života.

V titulní roli Markéty uvidíte a uslyšíte Báru Basikovou a Ivu Marešovou. V roli studenta práv Adama alternují Vojtěch Dyk a Miloslav König.
Dále hrají a zpívají: Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta...


Režie: Viktorie Čermáková
Scéna: Luboš Svoboda
Kostýmy: Natálie Steklová
Choreografie: Adála Stodolová a Rostislav Novák
Dramaturg inscenace: Marie Reslová

Fotky a videa

Facebook