Ej všecko stvoření na zemi slyš

Ej všecko stvoření na zemi slyš

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pomáda

Divadlo Kalich, Praha 1

16.03.201803.06.2018

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

25.01.201830.06.2018

Vánoční hudebně taneční večer souboru Jaro a muziky Jara
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vánoční hudebně taneční večer souboru Jaro a muziky Jara. Autoři tohoto pořadu vybrali z obřadného vánočního cyklu takové umělecké formy, které bylo možné bez přihlédnutí k jejich regionálnímu původu sevřít do jednoho uměleckého tvaru. Vrchol suity lze spatřovat v závěrečných třech písních a to v kolední taneční obchůzce "Ó, dej nám, Pane", v novoroční koledě "Den přeslavný" a ve starobylém českém chorálu "Narodil se Kristus Pán".  

Taneční soubor JARO

byl založen v roce 1983. V současné době je součástí tanečního oboru Základní umělecké školy v Praze 5, Štefánikova 19.Tanečníci jsou vedeni speciální pohybovou výchovou a jejich repertoár je volen tak, aby odpovídal jejich věku. Je čerpán z českých lidových her a tanců, z tanců moravských (především z Lašska), ale i z tanců slovenských.Umělecká vedoucí souboru MgA. Živana Vajsarová, je absolventkou Akademie múzických umění v Praze a za svoji pedagogickou a choreografickou práci získala řadu ocenění. Materiály pro svou práci získává a čerpá většinou ze sběratelské a publikační činnosti svého otce prof. Františka Bonuše, který patřil k našim významným etnochoreologům. Prof. Bonuš spolupracoval se souborem „JARO“ jako umělecký poradce a choreograf od r. 1983. Význačným počinem pro celý soubor bylo natočení videokazety pro projekt „Zlatá brána otevřená“. Videokazeta obsahuje 31 lidových her a tanců z Čech, Moravy a Slovenska pro děti, mládež a dospělé a je určena americkým tanečním pedagogům (scénář a režie prof. Bonuš).
Soubor vystupuje na různých festivalech doma i v zahraničí: Francie, Dánsko, Švédsko, Palma de Mallorca, Německo, Turecko, Španělsko, Hong Kong a Japonsko.

Facebook