Pension Rosamunda

Pension Rosamunda
Listování ve scénáři jsme si už vyzkoušeli. Inscenovali jsme tímhle neobvyklým způsobem čtení z filmového scénáře Sex + sex = 12 . Reakce publika nás ubezpečila, že tento způsob divadla je zábavný. A tak se pouštíme do další práce.
Derniéra: 22.5.2009

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tentokrát to bude listování ve scénáři dalšího nerealizovatelného filmu, který vznikl v osmdesátých létech mezikontinentální spoluprací Jiřího Suchého (Praha) s Vítem Hrubínem (Hollywood). I zde chceme čtení střídat rozehranými scénami a písničkami. Naše listování tedy není literárním večerem, ale je to divadelní inscenace, byť svou formou neobvyklá. Přijďte se podívat na groteskní příběh o převratu, který se uskutečnil v nevěstinci na kraji městečka L. nad P.

V režii Jiřího Suchého tu vystoupí celý soubor divadla Semafor, rozšířený o další krasavice. Představení není určeno dětem, dospělým však pohoršení nezpůsobí.

Hrají:
      J.Molavcová, V.Hauserová, R.Tůmová, L.Silken, M.Motyčková, J.Fabiánová, J.Smyčková, D.Zázvůrková, A.Skobovová, I.Pospíšilová, O.Patková, K. Kolomazníková, J.Suchý, J.Petráň, J.Štědroň, V.Kopta, K. Jína, M. Stejskal, P.Macháček, J. Vyhnálek, M. Morch

Kvartet divadla Semafor :
      J.Svoboda, V.Vandrovec, P.Greifoner, J.Hájek

Pohybová spolupráce:
      Jiří Zbořil

Pořadatel: http://www.semafor.cz

Fotky a videa

Facebook