Děvčátko - Vánoční příběh

Na motivy H. Ch. Andersena

Termíny a místa konání:

Studio DVA divadlo, Praha 1 | Zobrazit na mapě

14.12.2017 19:00 Studio DVA divadlo Vstupenky
15.12.2017 19:00 Studio DVA divadlo Vstupenky
16.12.2017 14:00 Studio DVA divadlo Vstupenky
16.12.2017 18:00 Studio DVA divadlo Vstupenky
17.12.2017 11:00 Studio DVA divadlo Vstupenky
17.12.2017 15:00 Studio DVA divadlo Vstupenky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výpravný příběh na motivy proslulé povídky Charlese Dickense představuje neopakovatelný zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu. Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století. Stanete se svědky přeměny, vykoupení a nápravy mrzoutského nelidy a lakoty Scrooga v jedinečném podání Karla Rodena. V roli ducha Vánoc se představí Ivana Chýlková.

Za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka zazpívají Václav Noid Bárta, slovenská zpěvačka a herečka Zuzana Mauréry a sólistka Státní opery Praha Marina Vyskvorkina.

Účinkují: Karel Roden, Ivana Chýlková / Hana Seidlová, Václav Noid Bárta / František Černý, Zuzana Mauréry, Marina Vyskvorkina, Roman Štabrňák, Petr Meissel a další. Hudba a texty k písním: Kryštof Marek, scénář a režie: Ondřej Sokol.

Hudba a texty písní: Kryštof Marek

Scénář a režie: Šimon Caban

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook