Cikáni jdou do nebe

Cikáni jdou do nebe

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

24.11.201723.06.2018

Star Night Best of Worl Musicales - Christmas Concert

Barokní knihovní sál, PRAHA 1

24.11.201709.12.2017

J. Doga, E. Lotjanu, J. Janda, P. Malásek

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudebně-dramatická balada. Podmanivé melodie a temperamentní tance. Strhující podobenství o věčné lidské touze, o svobodě, vášni a lásce, která dokáže zničit sama sebe. Příběh osudové lásky krásné Rady a zloděje koní Lujka Zobara. Jevištní zpracování slavného filmu Emila Lotjanu a Jevgenije Dogy podle povídek Maxima Gorkého. Muzikál, který vás odnese až někam do cikánských nebes! Slavné romské písně v hudebním nastudování zpěvačky Idy Kelarové, mezinárodně uznávané odbornice v oblasti romské hudby.

"Inscenaci muzikálu Cikáni jdou do nebe považuji za jednu z nejlepších, které lze momentálně v Praze navštívit.", napsal kritik Josef Herman. Divadelní noviny v květnu 2004 vyhlásily tuto inscenaci za "sukces měsíce"! CD s písněmi z muzikálu Cikáni jdou do nebe můžete zakoupit v Divadle Bez zábradlí.

Režie a choreografie: Radek Balaš
Hudební nastudování: Ida Kelarová


Hrají: Vanda Konečná, Michal Kavalčík, Johanna Tesařová/ Libuše Geprtová, Jitka Čvančarová/ Zuzana Ďurdinová, Jana Tabrea, Jana Balašová Trčková/ Athina Langoska, Kateřina Kenardžievová, Stanislav Zindulka/Zdeněk Žák, Filip Čapka, Tomáš Petřík/ Martin Hofmann, Petr Pospíchal, Adrian Jastraban, Martin Kubačák, Petr Macháček

Facebook