Láska je láska

Láska je láska

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Proces Rockopera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.2017

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.201707.12.2017

Cena: 630 - 220

Crazy-muzikál, který chce jak složením tvůrčího týmu, tak i hereckým obsazením aspirovat na nejvyšší cíl, tj. příjemnou zábavu pro všechny věkové vrstvy diváků!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo Ta Fantastika nabízí jednoho z nejlepších komediálních autorů, plzeňského Woody Allena Antonína Procházku, který se zároveň představí jako režisér a sehranou dvojici Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová, kteří jsou autory hudby a textů písniček.
Tento tvůrčí tým a toto obsazení nebylo producenty vybráno náhodně! Celý muzikál je koncipován tak, aby v něm zaznělo téměř 22 největších hitů Lucie Bílé.
Z tohoto důvodu nebude také její role vůbec alternovaná a v každém představená bude hrát vždy Lucie Bílá.

V dalších rolích vystoupí v alternacích Vilém Čok, Martin Pošta, Kamil Střihavka, Petr Kolář, Václav Bárta - Noid, Vladimír Marek, Viktor Dyk a další pěvecké i herecké hvězdy.

Fotky a videa

Facebook