Balada pro banditu

Balada pro banditu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

24.11.201723.06.2018

Star Night Best of Worl Musicales - Christmas Concert

Barokní knihovní sál, PRAHA 1

24.11.201709.12.2017

Milan Uhde, Miloš Štědroň - Balada pro banditu
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Už tři desetiletí se téměř zlidovělý muzikál autorů – Miloš Štědroň: hudba, Milan Uhde: libreto - vítězně vrací na divadelní prkna a znovu a znovu vypráví baladu, která svou krásou stále uchvacuje nové posluchače a diváky. Divadlo Na Fidlovačce chce po úspěchu inscenace Malované na skle dál rozžíhat zbojnické ohně lásky na zarostlých stráních a po svém oživit píseň života a smrti. Režisér Peter Gábor si k tomuto účelu přizval předního scénografa Josefa Cillera, hudebního aranžmá se ujala hvězda jazzového nebe pianista Karel Růžička, choreografii vytváří Martin Pacek.

 

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook