Zorro

Zorro

ZMĚNA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Proces Rockopera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.2017

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.11.201707.12.2017

Muzikálová komedie s hudbou THE GIPSY KINGS

9. února 2014 změna času původně 18.00 - Nový čas 14.00 hodin

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZORRO – MUZIKÁL – HUDEBNÍ KOMEDIE

MUSICAL PRODUCTION ve spolupráci se Zorro (London) Limited uvádí legendární příběh hrdiny „Zorra mstitele“ od chilské autorky Isabel Allende.

Náš příběh vypráví o dvou bratrech, prvorozeném Ramónovi a mladším Diegovi a jejich rozdílné životní cestě. Ramón je krutým a ambiciozním protikladem mladého a nespoutaného Diega, kterého bratrův teror rodného městečka přivede zpět ze zámoří. zahalen černou maskou se Diego stává Zorrem, neohroženým ochráncem lidu a zastáncem spravedlnosti. setkává se po letech s kamarádkou z dětství Luisou a velká láska a Ramónova pomsta na sebe nenechají dlouho čekat. Svou velkou roli v příbehu sehraje i španělská kráska Inez, která svým půvabem a chytrostí pomáhá Zorrovi na jeho cestě za spravedlností…
Legendární příběh chilské autorky Isabel Allende inspiroval hudební skupinu Gipsy Kings a jednoho z nejlepších hudebních aranžérů Johna Camerona, kteří uvedli muzikál v Londýně 15. 7. 2008. Ukázalo se, že souboj dobra a zla, lásky a vášně, ve spojení se songy jako „Bamboleo“ či „Djobi Djoba“ a mnoha dalšími novými skladbami v rytmu flamenca, se rázem stal hitem sezóny s nominací na prestižní divadelní ceny. Podmanivá hudba, jedinečná choreografická a akrobatická čísla, flamencoa emocionálně nabitý romantický příběh – to vše je muzikál Zorro.

 

Diego - Zorro Holý Marek / Janota Lukáš / Urban Robert

Inez - Absolonová Monika / Janotová Světlana / Vaňková Ivana

Luisa - Pavlovčinová Radka / Gazdíková Johana / Matušovová Viktoria

Ramón - Vojtek Roman / Jícha Robert / Vitázek Dušan 

García - Šiška Henrich / Němec Milan / Sagher Tomáš 

Starý cikán - Don Ale - Kříž Oldřich / Horáček František / Kolář Ladislav 

Joaquín, kytarista Piga  Dario - Vít Petr

Trumpetista 1   Ratschker Hubert

Trumpetista 2   Prokop Tomáš

Company - Chybová Barbara, Klečková Kateřina, Kolářová Janika, Kubinová Hana, Milfajtová Sára, Slezáčková Kateřina, Smijová Zuzana, Králová Monika, Lánská Markéta, Miškovičová Eva, Vágnerová Tereza Aster, Novotná Lucie, Bajtková Adriana, Hatalová Natália, Kubášová Denisa, Bábor Ondřej, Havelka Patrik, Hybler Dominik, Jedlička Lukáš, Korsa Karel, Rozsochatecký Robert, Dobíšek Martin, Hub Radek, Šudoma Petr, Procházka, Václav Smysl, Oldřich Puškáš, Robin Kučera, Lukáš Smička Tomáš, Šemík Martin

Děti - Grossová Natálie / Hrychová Natálie / Štuková Sára

Facebook