Excalibur

Excalibur

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Muž se železnou maskou

Divadlo Broadway, Praha 1

24.11.201723.06.2018

Star Night Best of Worl Musicales - Christmas Concert

Barokní knihovní sál, PRAHA 1

24.11.201709.12.2017

Cena: 230 - 630 Kč

Velkolepý muzikál o lásce a zradě, křivdě a odpuštění.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Šlechetný král Artuš přísahá za každých okolností ochraňovat pravdu a lásku před lží a nenávistí - a pak neví, co má dělat, když ho podvede jeho nejvěrnější přítel. Krásná Ginevra jej miluje - a zradí. Lancelot neváhal by umřít pro svého krále - pak ale potká Ginevru. Dobrý čaroděj Merlin nejprve věnuje lidstvu kouzelný meč - a pak toho hořce lituje. Zlá čarodějnice Morgana napřed nezmůže nic - a pak zmůže takřka všechno. Zmije, netopýři, drahokamy, jezdci na bílých koních, poháry plné rubínové krve, největší láska a nejhroznější zrada, vlčice proměňující se v nádherné ženy, noc, zář, sny a prokletí - to je Excalibur. Jeden z nejvelkolepějších příběhů lidstva.
Divadlo Ta Fantastika nabízí jednoho z nejlepších českých dramatiků Karla Steigerwalda (scénář), čistého, poetického a navýsost uměleckého básníka a spisovatele Vlastimila Třešňáka (texty písní spolu s Janem Saharou Hedlem), špičkového režiséra hradeckého Klicperova divadla, ale dnes již i činohry a opery Národního divadla Vladimíra Morávka (režie a spolupráce na scénáři) a především pak ryzího muzikanta, kytaristu a hudebního skladatele, který snad jako jediný prošel vítězně sítem evropského showbyznysu, Michala Pavlíčka (hudba).

Hrají: Kamil Střihavka (v roli krále Artuše), Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Michael Kocáb, Lucie Vondráčková, Petr Kolář, Vilém Čok, Vladimír Marek, Martin Pošta a další

Fotky a videa

Facebook