Edith The Show

Edith The Show

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bedřich Smetana: The Greatest Hits

Divadlo ABC, Praha

22.01.2018

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

speciální nabídka

Cena: vstupné od 899 Kč

Edith The Show Praha 2014 připomene v Praze a Brně malou dámu velkého srdce!

POZOR!

Nyní máte možnost zakoupit vstupenky na pražská představení za zvýhodněnou cenu. Sleva je platná pouze pro 1. a 2. kategorii a omezeny počet vstupenek.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výpravná EDITH THE SHOW zavítá do Brna a Prahy!

Osudovou ženu nejen francouzského šansonu Edith Piaf si budou moci připomenout diváci a posluchači v Brně a Praze. Unikátní výpravné představení Edith The Show se uskuteční v brněnském Janáčkově divadle 16.11.2014, poté zamíří do pražské Hybernie, kde se odehrají dvě představení, a to 17.11. a 18.11.2014.  Nesmrtelné královně šansonu prostřednictvím jejích nejlepších písní vdechne život Jil Aigrot, francouzská zpěvačka, která dala hlas velké šansoniérce i ve filmu Edith Piaf (La Vie en Rose).

Velkoryse pojaté představení, ve kterém zpěvačku doprovodí kvartet pařížských muzikantů a projekce řady dobových snímků z Paříže a zejména samotné Edith Piaf, je rozděleno do dvou částí. První na nás dýchne atmosférou Montmartru, legendární bohémské čtvrti, v jejímž pulzujícím každodenním a každonočním životě se snoubí hudba, umění a krása s polosvětem alkoholu, prostitutek a drog a jejíž atributy poznamenaly život i písně „pařížského vrabčáka“. Ve druhé části sledujeme Edith v poválečném čase největší slávy, kdy při jejích koncertech praskala ve švech pařížská Olympie a řada dalších sálů po celé Evropě.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.edith-theshow.com/
Pořadatel: http://www.brnokoncert.cz

Fotky a videa

Facebook