Divadlo Vizita

Večer nespoutaných improvizací Jaroslava Duška, Pjéra la Šé´ze, Zdeňka Konopáska a Viktora Zborníka.

Termíny a místa konání:

Divadlo Archa, Praha 1 | Zobrazit na mapě

13.6.2018 20:00 Divadlo Archa Vstupenky

Jednotlivá představení Divadla Vizita:

 

14.2.2018 Divadlo Vizita: Nejpomalejší částice

15.2.2018 Divadlo Vizita: Rovnoměrná protekce

21.3.2018 Divadlo Vizita: Ptačí klopípnutí

22.3.2018 Divadlo Vizita: Slzavý údolní plyn

11.4.2018 Divadlo Vizita: Dvojitý Apríl (host: Yellow Sisters)
20.4.2018 Divadlo Vizita: Tuctová čtverylka
16.5.2018 Divadlo Vizita: Nesmrtelné Májovky
17.5.2018 Divadlo Vizita: Utajená záhada
13.6.2018 Divadlo Vizita: Šťastná šestka

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo Vizita je jedinečným uskupením umělců rotujících kolem ústřední postavy Jaroslava Duška. Vizita se od svého vzniku v roce 1981 věnuje improvizovanému a spontánnímu divadlu. „Názvy vymýšlíme, jen aby bylo co dát do programu a lidé věděli, že pořád nehrajeme to samé," říká Jaroslav Dušek.

Slova a improvizované verbální etudy jsou základem každého představení. Jaroslav Dušek však často připojuje i krátké pohybové a výrazové improvizace. Důležitou roli má hudební složka, kterou v minulosti vytvářel Alan Vitouš. V současnosti jsou hudebními improvizátory Vizity Pjér la Šé´z, Zdeněk Konopásek a příležitostně kontrabasista a jazzman Miroslav Vitouš. Světelný design přímo na scéně vytváří Viktor Zborník.

Někdy končí Vizita shrnutím příběhu a stop, které vše vysvětlí jako by se jednalo o detektivku. „Na konci jednoho představení jsme pronášeli nesmyslnou koncepci vesmíru, jenž vzniká z nůše, která se otočí naruby. Říkali jsme velmi povážlivé věci a já jsem ke svému velkému úžasu zjistil, že diváci je pozorně poslouchají,“ dodává Dušek.

Kde:

  • Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1

Web: http://www.velarium.cz/vizita/
Pořadatel: http://www.divadloarcha.cz

Fotky a videa

Facebook