Daniel Sloss/ speciální host Kai Humphries

Daniel Sloss/ speciální host Kai Humphries
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v anglickém jazyce

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Multimedia / Experiment / Improvizace. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Na ležáka... To nejlepší z na stojáka

PŘIDANÉ PŘEDSTAVENÍ

Music Club Phenomen, Praha 5

23.01.201824.01.2018

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Příznivci Dylana Morana, Billa Baileyho, Black Books a britského humoru celkově, pozor! Největší současná mladá naděje stand up komedie Daniel Sloss poprvé poctí svou návštěvou Prahu. Jeho živá bránicervoucí show se uskuteční 28. října 2014 v Divadle U Hasičů

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mladá naděje stand up komedie ze Skotska Daniel Sloss přijede poprvé pobavit i Prahu!

Příznivci Dylana Morana, Billa Baileyho, Black Books a britského humoru celkově, pozor! Největší současná mladá naděje stand up komedie Daniel Sloss poprvé poctí svou návštěvou Prahu. Jeho živá bránicervoucí show se uskuteční 28. října v Divadle U Hasičů.

Praha v poslední době byla a bude svědkem vystoupení největších es současné britské stand up komedie: Dylana Morana, Billa Baileyho a dalších. Daniel Sloss je zástupcem nové vlny stejně raženého humoru a v současné době vyprodává divadla po celém světě. Vše začalo absolvováním dvoudenního stand up kurzu v Edinburku, když Slossovi bylo teprve 16 let. O rok později se stal jedním z nejmladších finalistů slavné britské stand up soutěže So You Think You’re Funny? v rámci edinburského Fringe festivalu, kde působil i Bailey, a právě tolik milovanému Moranovi zajistila start v kariéře. V devatenácti letech na témže festivalu poprvé v životě vyprodal vlastní show a stal se nejmladším vystupujícím bavičem v Soho Theatre v Londýně. Už ve svých dvaceti letech měl na BBC vlastní sitcom The Adventures of Daniel, kde ztvárnil i hlavní roli.

Takto bychom ve výčtu jeho úspěchů mohli pokračovat do nekonečna, ale nejlépe je se o jeho kvalitách a nesporném talentu přesvědčit na vlastní oči a uši! Přijďte se tedy 28. října podívat do Divadla U Hasičů na jednu z největších nadějí současné stand up komedie!

FB Event: https://www.facebook.com/events/296359923863767/

http://www.videacesky.cz/skece/daniel-sloss-o-drogach

http://www.videacesky.cz/skece/daniel-sloss-o-lasce-k-detem

http://www.videacesky.cz/skece/daniel-sloss-u-russella-howarda

 

Fotky a videa

Facebook