Zdeněk Izer a Šárka Vaňková - turné 4 můstků

Zdeněk Izer a Šárka Vaňková - turné 4 můstků

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Multimedia / Experiment / Improvizace. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

18.01.201815.05.2018

Divadlo Vizita

Divadlo Archa, Praha 1

18.01.201822.03.2018

Známý bavič, komik a imitátor ZDENĚK IZER přijede do Rožnova se svou novou zábavnou talk show „Turné 4 můstků“!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Agentura Pragokoncert přiváží v rámci 11. ročníku festivalu Valašské divadelní léto 2013 další zábavnou pecku! Ve čtvrtek 18.7. 2013 od 20:00 hod. v amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm potečou slzy smíchu! Bavit Vás přijede jeden z našich nejlepších a nejpopulárnějších bavičů – Zdeněk Izer. Tentokráte se svou novou zábavnou talkshow „Turné 4 můstků“, která bude zároveň rožnovskou premiérou!

Spolu se svým hostem, krásnou zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, pro Vás připravili cca 80-ti minutovou fantastickou show, při které nezůstane jedno oko suché. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. To vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Zdeňka Izera není jistě třeba dlouze představovat. Tento skvělý bavič, herec a moderátor účinkuje v reklamě, v televizi uváděl celou řadu zábavných televizních pořadů (Jen blbni, Telebazar, Na palmě!).

Tak neváhejte a přijďte se pobavit ve čtvrtek 18.7. 2013 od 20:00 hod. do amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm. V případě nepříznivého počasí se vystoupení přesouvá do Společenského domu.

Facebook