Antikódy

Antikódy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Laterna magika. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelný cirkus

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

27.01.2018

Cocktail 012 - The Best Of

ZMĚNA 23.a24.6.2017

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

31.01.201801.02.2018

Laterna magika - Nová scéna - Antikódy - Václav Havel - režie: Braňo Mazúch
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Antikódy, sbírka vizuální poezie Václava Havla poprvé vydaná v roce 1964, je jednak artikulací absurdity tehdejší společenské situace na konci 50. let, zároveň je odrazem hravosti a kreativity, která vznikala v intimitě pracovny u psacího stroje. S odstupem půl století nachází Laterna magika v Havlových experimentálních básních zdroj inspirace pro vizuálně-pohybovou inscenaci využívající nejnovější multimediální technologie. Antikódy v této podobě nabídnou nezvyklý pohled na literární dílo Václava Havla a Laterna magika se touto prací také symbolicky vrací ke zdroji své původní inspirace v české kultuře 60. let.

 

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook