Rendez-vous

Rendez-vous

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Laterna magika. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

22.11.201723.11.2017

Cube

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

01.12.201702.12.2017

Délka představení: 100 minut.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

PŘEDSTAVENÍ 10.7.2009 BYLO ZRUŠENO.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nový titul s názvem Rendez-vous má dvě scénické podoby: první měla premiéru 2. srpna 2005 v jihofrancouzské Cathedrale d´Images, druhá verze vznikla jako repertoárové představení pro pražskou Laternu magiku i případné hostování na domácích i zahraničních scénách. Obě verze byly ovšem vytvořeny v koprodukci s francouzskou La Compagnie Commun Instant a německou agenturou NOA Entertainment, a staly se projektem, podporovaným Evropskou unií prostřednictvím grantového programu na rozvoj evropské kulturní spolupráce Culture 2000. Na vznik celého představení mělo zásadní vliv prostředí bývalého kamenolomu (Cathedrale d´Images) v Les Baux de Provence, který před časem zaujal Josefa Svobodu a Alberta Plecyho jako ideální místo pro pořádání atraktivních koncertů, výstav a představení. Nyní toto 'magické' prostředí s osobitou atmosférou, jako stvořenou pro multimediální projekty inspirovalo Jeana-Pierra Aviotta k vytvoření představení, které staví na principech Laterny magiky, využívá některých dalších nevšedních scénických prostředků a vypráví o tajemném setkání v aréně. Jde o jakýsi scénický 'flash-back' okamžiků lidského života, složeného do mozaiky filmové, hudební, choreografické a akrobatické féerie.

Režie: Jean-Pierre Aviotte
Scéna: Miloslav Heřmánek /CZ
Hudba: Didier Melaye /FR , Arvo Part

Facebook