Cocktail 012 - The Best Of

Cocktail  012 - The Best Of

ZMĚNA 23.a24.6.2017

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Laterna magika. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cube

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

27.06.201828.06.2018

Kouzelný cirkus

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

29.06.201830.06.2018

Laterna magika - Cocktail 012 – The Best of - režie Jan Loukota

ZMĚNA TITULU DNE 23. A 24.6.2017!
Původní titul: Cocktail O12 / Nový titul: Kouzelný cirkus

V PŘÍPADĚ, ŽE SE NĚKOMU NOVÝ TITUL NELÍBÍ, TAK VRACÍME VSTUPNÉ V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ. POKUD SE BUDE VSTUPNÉ VRACET - JE DŮLEŽITÉ DÁT VĚDĚT NA PROGRAM@TICKETPRO.CZ - MUSÍME INFORMOVAT DIVADLO!!! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V inscenaci Cocktail 012 - The Best of představujeme divákům průřez repertoáru Laterny magiky ze současnosti i minulosti formou nejoblíbenějších scének z různých titulů. Komponovaný večer je reprezentativní přehlídkou nejrůznějších témat a uměleckých postupů, které Laterna magika využívá, a umožňuje divákovi, aby se s nimi seznámil a některá představení třeba navštívil v jejich celovečerní podobě. Uvádíme ukázky z minulosti (např. Krkolomná jízda z Variací 1963) i současných projektů (Casanova, Graffiti, Legendy magické Prahy).

Součástí je také krátká revue Code 58.08, kterou Laterna magika oslavila v roce 2008 50. výročí svého založení. Code 58.08 je malou podívanou na to, jak se film a digitální technologie mohou jednou rozvinout spolu s taneční složkou v rukou mladé generace. Nechybí retro taneční výstup, pohled do zákulisí a malá prohlídka míst spojených s Laternou magikou a jejím působením, která diváci projdou spolu s ústřední dvojicí tanečníků.

 

Obsazení a více informací o představení zde

 

Fotky a videa

Facebook