Coctail 008

Coctail 008

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Laterna magika. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

22.11.201723.11.2017

Cube

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

01.12.201702.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cocktail 008

Laterna magika oslavila v roce 2008 výročí svého prvního představení, účasti na EXPU 58, kde byla poprvé předvedena jako zábavně–umělecký program, ještě než se stala samostatným uměleckým souborem. Jubileum si připomněla premiérou, která až tak úplně premiérou nebyla: komponovaný večer Cocktail 008 představil ukázky z oblíbených představení, která má či donedávna měla na repertoáru a jako novinku představil malou multimediální „show“ s názvem Code 58.08. 
V představení tak divák uvidí ukázku z Kouzelného cirkusu, nejstaršího uváděného představení, které je na repertoáru, dva výstupy z tanečního dramatu Casanova, zlomek z moderního komponovaného večera Graffiti, z něhož byla vybraná ukázka stejnojmenné choreografie Jiřího Bubeníčka. Je tu také scéna z představení Argonauti, které bylo v roce 2004 vytvořeno pro zahajovací program athénské olympiády, a z představení Hádanky, které se svého času setkalo s velmi dobrou kritikou, ale podobně jako Argonauti již není na repertoáru. 
Závěr patří ohlédnutí za principy Laterny magiky,Code 58.08 je malou podívanou na to, jak se film a digitální technologie mohou jednou rozvinout spolu s taneční složkou v rukou mladé generace. Nechybí retro taneční výstup, pohled do zákulisí a malá prohlídka míst spojených s Laternou magikou a jejím působením, která diváci projdou spolu s ústřední dvojicí tanečníků.

Cocktail 008 připravili:
Václav Janeček (námět a dramaturgie), Jan Loukota (kamera a střih), Stanislav Abrahám (hudbda a zvuk), Miloslav Heřmánek (scénografie), Matěj Hájek (editace a postprodukce)

Facebook