Coctail 008

Coctail 008

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Laterna magika. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

22.11.201723.11.2017

Cube

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

01.12.201702.12.2017

Cena: 730

Tým našich tvůrců pro vás sestavil nejlepší a nejoblíbenější scény našeho repertoáru, takže si každý najde své… …legrační jízda klaunů na štaflích, tanec nymf z mytologického příběhu, kankán v podání krásných dam ale i lyrické duety plné emocí vyjádřené moderním tancem…

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Představení, které jsme pro vás tentokrát připravili, je tak trochu známé i neznámé. Jedná se totiž o komponovaný pořad - souhrn nejlepších ukázek z našich představení. Některá čísla možná už znáte z předchozí návštěvy Laterny magiky, jiná vás třeba nalákají zhlédnout plnou verzi představení, která jsou dosud na repertoáru. Složení tohoto programu totiž tvoří scény, které si diváci v poslední době sami nejvíce oblíbili. Naši průvodci vás provedou sprškou dynamického rytmu, hravého pohybu, ale také lyrickými pasážemi - to vše orámované půvabnou filmovou koláží.

Je-li první část našeho představení jakýmsi pikantním "dezertem" namíchaným "z toho nejlepšího", pak je druhá část pověstnou třešničkou navrchu. Tuto novou část jsme nazvali Code 58.08. Pod tímto téměř tajemným názvem se skrývá malé "show", v němž svérázným způsobem představujeme některé, dnes již klasické principy našeho světoznámého divadla.

Přejeme vám příjemnou zábavu a nové zážitky, které vám možná připomenou nejen "naše" minulá setkání s pražskou Laternou magikou!

Facebook