Letní Letná na cestách: Compagnia Due – Avanti

Letní Letná na cestách: Compagnia Due – Avanti

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Popelka na ledě

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Louskáček na ledě

Různá místa v ČR

30.12.201713.01.2018

Moderní světová klaunérie pro všechny věkové kategorie. Mnohokrát přecházejí aždo fáze pouličního divadla, divadla zvláštního druhu, které nabízí mnohem větší prostor - prostor pro parodie. Stávají se tak pro diváky nezapomenutelným zážitkem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Andreas Manz

Německý občan, narodil se ve Stuttgartu. Svou kariéru začal jako automechanik. Přitahovaly ho umělecké scény, absolvoval tedy paralelní kurzy pro divadlo, hudbu, žonglování a akrobacii. Studium dokončil na Scuola Teatro Dimitri ve Verscio. Byl členem Companix Cie, Compagnia Teatro Dimitri a divadelního spolku Kolín City Limits (Kolín nad Rýnem).  S Bernardem Stöckli působil v angažmá v cirkuse Monti (Švýcarsko) s ním absolvoval dvouleté turné po výcarsku. Také přednáší a režíruje divadelní improvizační techniky s tématem "klaunské znaky v divadle."

Bernard Stöckli

švýcarský občan, narodil se v Mendrisii. Po vyučení pracoval několik let jako obchodník v bance UBS v Curychu. Později objevil divadelní umění. Zkušenosti měl možnost čerpat od takových učitelů jako je Pierre Byland (Paříž ) a nebo Ctibor Turba (Praha). Nejdůležitější však bylo studium na Scuola Teatro Dimitri ve Verscio. Po skončení studia se stal členem Compagnia Teatro Dimitri. V tomto angažmá cestoval po celé Evropě a střední Americe. Dva roky spolupracoval s Cirkusem Monti (Švýcarsko). S Guntherem Baldaufem jsou autory hry "Pinocchio Marionetta". Od roku 2005 působí jako profesor klaunských technik na různých divadelních a hereckých školách.

Jejich ochranná známka je bezostyšná divadelnost, podmanivá nálada jednoduchého příběhu s koncem blížícím se frašce, vše kořeněné klaunskou poezií a obohacené improvizací. Dva profesionální umělci ve svých představeních úspěšně absolvují náročný balance mezi vtipnou zábavou a dramatickým uměním, přičem obě pole se jim daří zvládat s mistrovstvím sobě vlastním. Jsou moderními, možná trochu vulgárními, téměř bizardními klauny,kteří nás s minimem slov dokáží zavést do světa současné klaunérie. Umožní nám na chvíli stát se znovu dítětem a dívat se na svět trochu jinak. Jejich představení nabízí celou řadu vstupů, často velmi interaktivních.

Facebook