TinCanCompany / Rybička

TinCanCompany / Rybička

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Popelka na ledě

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Louskáček na ledě

Různá místa v ČR

30.12.201713.01.2018

Nový cirkus z Dánska! Poeticky vyprávěná love-story o setkání dvou životních outsiderů – Gerdy, žijící osaměle s akvarijní rybičkou, a Rolfovi, podivínském prodavači ze zverimexu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RYBIČKA

Nový cirkus z Dánska! Poeticky vyprávěná love-story o setkání dvou životních outsiderů – Gerdy, žijící osaměle s akvarijní rybičkou, a Rolfovi, podivínském prodavači ze zverimexu.

Režie: Åsa Johannisson (Švédsko).

Soubor TinCanCompany rozvíjí od roku 2005 vlastní představu o žánru nového cirkusu. Jejich inscenace se vyznačují kombinací hravosti, vykloubené logiky, lyrických momentů i náročných fyzických prvků. Ve svých inscenacích se snaží odhalovat z lidské povahy to nejlepší i to nejhorší a v intencích bohaté evropské klaunské tradice ukazují divákům naddimenzované zlozvyky, parodují klišé všednodenního chování nebo se vysmívají pokřivenosticharakteru. Na Nové scéně uvedou TinCanCompany poeticky vyprávěný příběh pro celou rodinu o setkání dvou životních outsiderů – Gerdy, žijící osaměle s akvarijní rybičkou, a Rolfa, podivínského prodavače ze zverimexu.

Pražské hostování TinCanCompany se uskuteční za podpory Dánského velvyslanectví v Praze a The Danish Arts Council Committee for Performing Arts.

Facebook