Letní Letná - Galapiat (Francie): Risque ZérO

Letní Letná - Galapiat (Francie): Risque ZérO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Popelka na ledě

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Louskáček na ledě

Různá místa v ČR

30.12.201713.01.2018

Další potvrzenou hvězdou Letní Letné je francouzský Cirque Galapiat s představením plným rizika a nebezpečí

 

 1. Pokladna
 2. 7 Fingers
 3. Cirque Galapiat
 4. Lacrimae, Kabaret Lidoskop, Slowshow Kabaret, Decalages , Divadlo DIOD a T.E.J.P., Cirkus Mlejn, VOSTO5 – Pérák, Collectif and then...
 5. Divadelní fotoateliér Le Petit Cheval
 6. Dětská scéna
 7. Letní Letňák
 8. Obchůdek Lipánek
 9. Čajový SHOW stan
 10. Veřejné výtvarné a žonglovací workshopy pro děti a jejich rodiče
 11. Grilované ryby, občerstvení
 12. Bar v Letní poloze

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Další potvrzenou hvězdou Letní Letné je francouzský Cirque Galapiat s představením plným rizika a nebezpečí

Po slavném kanadském souboru 7 Fingers je další potvrzenou hvězdou letošní Letní Letné francouzský Cirque Galapiat. Do pražských Letenských sadů přivezou jeho členové ve svém barevném šapitu výjimečné představení Risque ZérO, kde hlavní roli hraje riziko a nebezpečí. „A také závrať a úžas, které budete pociťovat při pohledu na to, co šest herců na pódiu dokáže,“ uvádí Jiří Turek, ředitel Letní Letné. Mistrovské žonglování s kužely, noži i sekyrkou, akrobacie na tyči i ve vzduchu a nebezpečné skoky, které se prolínají s živou hudbou, divadlem a humorem, to vše je součástí představení.

Risque ZérO je plné překvapení, hravosti, rizika a pokaždé nabídne jedinečnou podívanou. Před vámi na jevišti jsou totiž skutečné lidské bytosti z masa a kostí, které mají téměř sebevražedné sklony. To, co na začátku vypadá jako dětské hry, se mění v představení, ze kterého dýchá reálné nebezpečí vlastní nejen novému cirkusu, ale i životu jako takovému,“ doplňuje Jiří Turek. Risque ZérO není o rizicích a nebezpečích, riziko je přímo jeho základ a hnací síla. Na kulatém jevišti cirkusového stanu se při představení schází šest různých osobností – s odlišným charakterem, dovednostmi i viděním světa. Ale jejich různost je to, co je drží pohromadě, to, co je přivádí před diváky. „Šest členů Cirque Galapiat – doslova uličníků (galapiats) - v představení Risque ZérO uskutečňuje s velkou odvahou to, co se zdá jako nemožné… Představení plné radosti, originality a svobody…,“ napsal o představení časopis Stradda n°14.

Soubor Cirque Galapiat tvoří šest absolventů cirkusových škol Ecole Nationale des Arts du Cirque v Rosny-Sous-Bois a Centre National des Arts du Cirque v Châlons-en-Champagne. Od roku 2010 uvádí představení Risque ZérO ve vlastním stanu pro 350 diváků. Kromě turné ve Francii i po celé Evropě soubor pořádá v dubnu také vlastní cirkusový festival ve městě Langueux, kde se jeho členové natrvalo usadili. Pořádají zde také řadu výchovných a sociálních projektů pro místní obyvatele a umělce.

Odkazy:

http://www.dailymotion.com/CieGalapiat#video=x9fsj1

http://www.dailymotion.com/video/x9fsj1_risque-zero-compagnie-galapiat_creation?start=1#from=embed

www.galapiat-cirque.fr

 

První již oznámenou hvězdou devátého ročníku festivalu Letní Letná, který proběhne od 19. srpna do 2. září v pražských Letenských sadech, je kanadský soubor 7 Fingers, jeden z nejslavnějších nových cirkusů světa.

Fotky a videa

Facebook