Chongqing Acrobatic Art Troupe

Chongqing Acrobatic Art Troupe

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Tento státní akrobatický soubor byl založen již v roce 1953. Od té doby naplňuje vizi artistických vystoupení jako syntézy dokonalého uměleckého obrazu, precizně zvládnutého řemesla, stylizovaného hereckého projevu, tance a hudby.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tento státní akrobatický soubor byl založen již v roce 1953. Od té doby naplňuje vizi artistických vystoupení jako syntézy dokonalého uměleckého obrazu, precizně zvládnutého řemesla, stylizovaného hereckého projevu, tance a hudby. Za půlstoletí své existence odehrál soubor doma přes čtrnáct tisíc představení a reprezentoval Čínskou lidovou republiku dalšími čtyřmi tisíci představení v zahraničí.

Hostování Chongqing Acrobatic Troupe na Nové scéně ND pořádá Ministerstvo kultury ČR ve spolupráci s agenturou Foibos.

Facebook