Duha nad Hedvábnou stezkou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Rainbow over the Silk road - Umělci z legendárního císařského města Si-an přijíždějí se svou úžasnou akrobatickou show poprvé do Evropy. Žonglují, balancují, tančí a skáčou.

PRODEJ V NAŠÍ SÍTI BYL UKONČEN. VSTUPENKY ZAKOUPENÉ V NAŠÍ SÍTI NEZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI A JE NUTNÉ VRÁTIT V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Umělci z legendárního císařského města Si-an přijíždějí se svou úžasnou akrobatickou show poprvé do Evropy. Žonglují, balancují, tančí a skáčou.
Tato jedinečná show s barevnými kostýmy a okouzlujícími kulisami, plná vášně a na nejvyšší mezinárodní úrovni, zve diváky na cestu po legendární Hedvábné stezce. Z této barevné rozmanitosti vzniká „Duha nad Hedvábnou stezkou“. Poezie Dálného východu a úžasná vystoupení našly cestu do Evropy.
Na kole, laně, tyči, houpačce nebo trampolíně často současně uvidíme synchronizované pohyby několika artistů zároveň, jejichž rekvizitami jsou bubínky, džbány, slaměné klobouky, koberce, mísy, talíře, diabola nebo dokonce lampy. Po úspěšném hostování v Americe a Asii je soubor nyní se svou asi 100 minut trvající show na evropském turné.

V dobách dynastie Tchang povolá císař generála Li, aby vedl karavanu na západní území. Cílem této cesty je vytvořit hospodářské, kulturní a přátelské pouto mezi evropskými a asijskými zeměmi. Delegace vyrazí s plným nákladem hedvábí, čaje a porcelánu z Čchang-anu směrem na západ.
Před karavanou velbloudů se objevují rozlehlé pouště a zasněžená pohádkové kraje, které ji zavedou do barevné Persie. Tam dojde k boji mezi generálem Li a jeho vojáky proti banditům, z jejichž rukou mohou zachránit zajatou římskou princeznu Alici. Osudové setkání...

Fotky a videa

Facebook