Cirk La Putyka: Up End Down

Cirk La Putyka: Up End Down

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Zveme vás na jedinečné představení Up End Down známého souboru věnujícího se žánru nový cirkus Cirk La Putyka, které se uskuteční 24. ledna 2015 ve ŠKODA Muzeu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zveme vás na jedinečné představení Up End Down známého souboru věnujícího se žánru nový cirkus Cirk La Putyka, které se uskuteční 24. ledna ve ŠKODA Muzeu. Nechte se okouzlit příběhem člověka, který žije jen se svými vzpomínkami. Se svými vzlety a pády, přičemž není schopen se od nich odpoutat a žít uvolněně a svobodně. Čeká vás fantastický smyslový zážitek doplněný o dobové kostýmy a dokonale synchronizované artistické výkony. Cirk La Putyka je soubor, který se profesionálně věnuje žánru nový cirkus. Snaží se překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří tak vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na žánr.

Facebook