Cirkopolis Fest: Cirkopolis Vol 3.

Cirkopolis Fest: Cirkopolis Vol 3.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Čas je pro tvorbu velmi krátký, je nutné 100% nasazení.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čas je pro tvorbu velmi krátký, je nutné 100% nasazení.

Režie: Florent Bergal

Stejná režie jako Cirkopolis vol 2. Ale naprosto odlišný koncept představení. Pouze jednou! Pouze v Evropě! Pouze v Praze! Pouze v Paláci Akropolis! Již potřetí se setkají hosté z několika zemí Evropy a společně v rámci kreativní dílny vytvoří unikátní celovečerní představení. režie: Florent Bergal / Francie

Kreativní dílna je realizována za podpory Evropské unie v rámci projektu CIRCUS WORK AHEAD! spolupráce CIRQUEONu – Centra pro nový cirkus / Les Halles (Belgie) / CIRCa (Francie) / KIT (Dánsko)

Facebook