Cirkopolis Fest: Cirkopolis vol 2.

Cirkopolis Fest: Cirkopolis vol 2.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pouze jednou! Pouze v Evropě! Pouze v Praze! Pouze v Paláci Akropolis! Hosté z několika zemí Evropy se setkají a společně na základě improvizací vytvoří unikátní celovečerní představení. Čas je pro tvorbu velmi krátký, je nutné 100% nasazení.

Režie se zhostí renomovaný francouzský režisér Florent Bergal, který svým osobitým přístupem k cirkusovému umění ovlivňuje vývoj nového cirkusu v Evropě. Po roce se Florent Bergal vrací opět do Čech. Na Letní Letné 2013 byla uvedena jeho nezapomenutelná režie představení Popcorn Machine od skupiny My!Laika.

Facebook