Cirkopolis Fest: Alexis Rouvre - CORDES

Cirkopolis Fest: Alexis Rouvre -  CORDES

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Popelka na ledě

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Louskáček na ledě

Různá místa v ČR

30.12.201713.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nechte se přenést do absurdního vesmíru, kde zároveň při žonglování, akrobacii a manipulaci s lany vzniká nejlepší místo pro pochopení smyslu toku času.

Na počátku je lano a muž. Rozhodne se začít nejprve u svého lana a jednoduchým rozhýbáním jej pochopit. Interakce mezi nimi funguje, a tak odchází pro další a další a další… Svět, kterému rozumí, kde můžete vyjádřit své emoce, svou posedlost. Ale tento svět ho pomalu začne uvězňovat ve své síti.

Sólo jednoho z nejinovativnějších žonglérů současné Evropy je dlouhoočekávaným počinem.

Alexis se věnuje žonglování od svých 7 mi let, vystudoval profesionální cirkusovou školu L´ESAC, kde se začal zabývat také tancem a akrobacií. Během studií také opustil klasickou žonglérskou techniku a začal se věnovat manipulaci s lany. Na principu manipulace s lanem je také vystavěno představení Cordes.

Hraje: Alexis Rouvre

Scénografie: Paola Rizza

Facebook