Cirkopolis Fest: Subliminati Corporation - #FILE_TONE

Cirkopolis Fest:  Subliminati Corporation -  #FILE_TONE

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

#File_Tone je kousavé představení se sarkastickým humorem, ve kterém se mísí sebeobětování pro umění i úžasné fyzické dovednosti – žongláž, akrobacie, beatbox i současný tanec. Dámy a pánové, připravte si své airbagy, protože tihle kluci jsou neřízené střely!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kdo je prezidentem Spojených států evropských? A proč si Carla Bruni-Sarkozy nevzala Fidela Castra? Co spojuje Evropany kromě jejich eura? A kdyby se Barack Obama narodil v Koreji, dostal by se tak daleko? Má snad láska nějaké limity? Je u vás v rodině pro mě ještě místo? Je tvá morálka zároveň tvým násilím? Pět osobností z různých kultur společně vytváří svou vlastní kulturu. Jejich vztahy oscilují mezi nevinným humorem a krutým smíchem, ne-li výsměchem. Bolest a slabost jako protiklad k hlasitému smíchu a úsměvů. Připravme se na pokus o sjednocení kultur v „hodině Baracka Obamy“.

Hrají: Mikel Ayala, Jordi Ouerol, Lorenzi Mastropietro, Mael Teibi, Yeojin Yun Dramaturgická spolupráce: Virginie Baes Light design: Thomas Bourreau Sound design: Vincent Mallet Kostýmy: Cannelle Couturier Světla: Julie Darramon Produkce: Mathilde LeCain

Subliminati Corporation se sešli za studií ve francouzském Le Lido a jsou laureáty prestižní ceny Jeunes Talent Cirque Europe.

Představení vzniklo v koprodukci: Adami, Jeunes Talents Cirque Europe, Ardèche Terre d’Artiste: La Cascade, Quelques p’Arts,Théâtre de Privas, Teatro Circo Price Madrid, CIRCa, CirqueO!, Hangar des Mines, Evie d’Agir DDCJS 31, Festival Mirabillia

Facebook