Cirkopolis Fest: Fet a Mà – CRU

Cirkopolis Fest: Fet a Mà – CRU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Popelka na ledě

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Louskáček na ledě

Různá místa v ČR

30.12.201713.01.2018

Cirkus v pojetí francouzských Fet a Mà cílí na emoce! Jejich představení CRU připomíná dílo Samuela Becketa. Jde o výjimečnou fůzi divadla, tance a akrobacie; bez rekvizit, bez umělých efektů, jen práce těla…
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CRU je cesta do srdce vztahů mezi mužem a ženou, cesta do nitra vášně a touhy lidské bytosti. Během tohoto intenzivního představení získává divák dojem, že stojí tváří v tvář tajemství odhalujícího záhyby lidské duše. Je to báseň napsaná pohybem těl, která jsou přitahována, odpuzována, kroucena, vykloubena i odevzdávána. Absolutní fyzické vypětí a silné technické dovednosti přinášejí až drzý pocit svobody.

Katalánští umělci Marta Torrents a Pau Portabella se setkali na francouzské škole cirkusových umění Lido v Toulouse, kde v roce 2008 vytvořili svou společnost Fet a Mà. Na tomto představeni se podílel jako režisér Blai Mateu Trias, umělecký ředitel Baro d' Evel.

Režie : Blai Mateu Trias ( Baro d' Evel Cirk cie ) Choreografie : Jacob Stage Hudba: Boris Billier Light design : Alrik Reynaud Zvuk a světla: Timothe Gares Loustalot Kostýmy : Céline Sathal

Facebook