Cirque Éloize

Cirque Éloize

ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Popelka na ledě

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Louskáček na ledě

Různá místa v ČR

30.12.201713.01.2018

Poprvé v historii míří do našeho hlavního města představení plné tance a umění, iD od CIRQUE ÉLOIZE. Režisérem je Jeannot Painchaud. iD je energií nabitá produkce kombinující cirkus, street dance a hip hop . Cirque Éloize iD se představí v pražském Kongresové centru 16. a 17. dubna 2014.

OBĚ PŘEDSTAVENÍ SE RUŠÍ!

SPOLEČNOSTI LIVE NATION A CIRQUE ÉLOIZE SE ROZHODLI, ŽE VZHLEDEM K VYSOKÝM TECHNICKÝM NÁROKŮM PŘEDSTAVENÍ A LOGISTICKÝM PROBLÉMŮM A ZATÍM NEVÝRAZNÉMU DIVÁCKÉMU ZÁJMU, SE OBĚ PRAŽSKÁ PŘEDSTAVENÍ CIRQUE ÉLOIZE – ID RUŠÍ.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY LZE VRACET V MÍSTECH JEJICH ZAKOUPENÍ, A TO OD 3. 3. 2014 AŽ DO DATA PŮVODNĚ PLÁNOVANÝCH VYSTOUPENÍ. ZA MOŽNÉ VZNIKLÉ KOMPLIKACE SE OBĚ SPOLEČNOSTI DIVÁKŮM OMLOUVAJÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CIRQUE ÉLOIZE S PŘEDSTAVENÍM ID POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE!

MEZINÁRODNĚ PROSLULÁ FANTASTICKÁ SHOW iD – V RÁMCI DVOU EXKLUZIVNÍCH PŘEDSTAVENÍ VYSTOUPÍ 15 UMĚLCŮ V JEDINEČNÉ KOMBINACI MĚSTSKÉHO URBAN TANCE A CIRKUSOVÝCH UMĚNÍ.

Poprvé v historii míří do našeho hlavního města představení plné tance a umění, iD od CIRQUE ÉLOIZE. Režisérem je  Jeannot Painchaud.  iD je energií nabitá produkce kombinující cirkus, street dance a hip hop .

Od svého založení v roce 1993 se společnost Cirque Éloize stala světovou jedničkou v oblasti současného cirkusového umění. Společnost se specializuje na tvorbu představení, která průkopnickým způsobem kombinují cirkusové umění s divadlem, tancem a hudbou. Na základě společné tvůrčí vize Cirque Éloize v poslední době spolupracuje s Cirque du Soleil.

Show s názvem iD, ve které se na pozadí města představí 15 akrobatů a umělců, zahrnuje inovativní a multimediální prvky. Soundtrack inspirovaný rockem a elektronikou pochází od skladatelského dua, které tvoří Jean-Phi Goncalves a Alex McMahon .  Představení iD od souboru Cirque Éloize, ve kterém jsou k vidění akrobatické disciplíny v kombinaci s energií hip hopu a městského urban tance , dává modernímu cirkusu.novou a vysokooktanovou rotaci

Režisér show Jeannot Painchaud říká: " Je pro nás velkým potěšením, že můžeme zcela poprvé přinést tento městský příběh plný barev, vášně a energie do Prahy. V souladu s firemní tradicí  v iD opět kombinujeme různé formy umění - tentokrát městské urban tance – ze kterých se snažíme dostat energii a vyhraněnost pro akrobatická vystoupení . Teď si představte dva soupeřící gangy na stejném veřejném místě v centru města, které se snaží vyjádřit svou iDentitu a inDividualitu , a máte iD. "

V roce 2010 vyrazila produkce poprvé na turné a show se zakrátko dostalo nadšených ohlasů,  a to jak ze strany veřejnosti, tak i kritiky.
V Toronto Star napsali: "Nenajdete více energickou, vzrušující a dechberoucí zábavu než iD ", zatímco The Boston Globe řekl: "Neuvěřitelné! Opravdu nezapomenutelný večer s energickou hudbou a výbušnými tanečními čísly ".  Montreal Gazette ve své metafoře představení popisoval  "West Side Story se změnila v hiphopový cirkus" , Miami Herald show popsal takto "Ohromující zábava ! Výmluvné svědectví o fantazii, umění a dítěti v každém z nás !" The Stage ve Velké Británii, napsal: "Znamenité umění, na které budete koukat jako na zázrak“.  Nedávno, když se soubor představil v Dubaji, GulfNews napsal "Bujná oslava lidství. Cirque Eloize a jeho iD jsou prostě fascinující!"

Cirque Éloize iD režíruje Jeannot Painchaud . Scénu, ilustrace a videoprojekce vytvořil Robert Massicotte ve spolupráci s Alexisem Laurencem . Hudbu zkomponoval Jean- Phi Goncalves a Alex McMahon , zatímco světla dostal na starost Nicolas Descoteaux . Krzysztof Soroczynski vymyslel akrobatická čísla a je také hlavním trenérem. Na představení iD se umělecky podílel i Mourad Merzouki .
Cirque Éloize iD se představí v pražském Kongresové centru 16. a 17. dubna 2014.


O CIRQUE ÉLOIZE
Od založení společnosti v roce 1993 Cirque Éloize vyjádřil svoji inovativní povahu prostřednictvím divadelnosti a humanity. Originální kombinací cirkusového umění a divadla, tance a hudby si soubor vybudoval pozici v srdci obnovených cirkusových umění. S deseti produkcemi se  Cirque Éloize představil v rámci více než 4000 vystoupení ve 440 městech v 40 zemích po celém světě. Společnost byla rovněž prezentována na mezinárodních festivalech po celém světě a získala řadu ocenění, včetně 10 medailí a ocenění na festivalu Mondial du Cirque de Demain v Paříži. Kromě svých zájezdových představení Cirque Éloize na zakázku vyvíjí koncepce pro speciální mezinárodní akce. K dnešnímu dni bylo uskutečněno více než 1300 takových akcí. Cirque Éloize má v současné době na turné dvě produkce: iD a CIRKOPOLIS.

Fotky a videa

Facebook