Letní Letná na cestách - Popcorn Machine

Letní Letná na cestách - Popcorn Machine

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Vzdušná akrobacie, žonglování, akrobacie na trapéze a na kole, hra s loutkou, živá hudba ... To vše míchají čtyři herci z Německa, Itálie, Holandska a Argentiny do zábavného kolotoče absurdních situací.

Vhodné pro děti od 7 let

Délka představení: 55 minut

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

My!Laika- Popcorn Machine

Vzdušná akrobacie, žonglování, akrobacie na trapéze a na kole, hra s loutkou, živá hudba ... To vše míchají čtyři herci z Německa, Itálie, Holandska a Argentiny do zábavného kolotoče absurdních situací. Jak sami tvrdí: „Inspirací se při tvorbě stali Frank Zappa, Jacky Chan, Kurt Schwitters a kapela The Ramones. Výsledkem je rychlá koláž bizarních a zábavných situací, které spojují cirkus a bohatou fantazii… a i na ten popcorn dojde!

S představením soubor slavil úspěch na mnoha evropských festivalech včetně londýnského International Mime Festival.

Recenze The Guardian, 15. ledna 2013: 4 hvězdičky z 5

Do představení jsem se úplně zamiloval, nemohu na něj zapomenout. Nebezpečná akrobacie (kterou bych já nikdy nebyl schopen udělat), černý humor a absurdita...

Recenze, http://devisingandphysicaltheatre.com/, 14. ledna 2013

Hrají: Eva Ordoñez-Benedetto (Argentina),  Philine Dahlmann (Německo), Elske van Gelder (Holandsko), Salvatore Frasca (Itálie)

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Web: http://www.letniletna.cz/2013/

Facebook