Letní Letná - Cie Cahin Caha (Francie)

Letní Letná - Cie Cahin Caha (Francie)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Fringe / Cirkus / Lední revue. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Klasika a led

Louskáček, Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201814.02.2018

Klasika a led - Labutí jezero

Různá místa v ČR

10.02.201813.02.2018

Součást projektu Lacrimae
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Konečně cirkus, kam mají děti vstup zakázán!

Daniel Gulko a jeho soubor přivážejí do Prahy představení, které je na jedné straně plné smyslnosti, erotiky, témat pro dospělé, a na straně druhé láká vrcholnými čísly nového cirkusu – akrobacií na visutém laně, na kole, ve výškách, na posteli plné hřebíků, ale i kontaktním tancem.

Rose je představení ve formě kabaretu o erotických archetypech, sledem scén, z nichž každá má svůj rytmus, barvu a vlastní svět. Ne ve formě nablýskaného pozlátkového divadla, ale syrového meziválečného kabaretu z Montmartre nebo Berlína – kde pulsoval život, smyslný, nebezpečný, odvážný, pomíjivý, divoký, lehkomyslný, riskantní…

Daniel Gulko se v Rose vrací k základům a podstatě cirkusu – smyslného, provokativního, nebezpečného a odvážného. Je to návrat k instinktům, erotu a očištění, kdy herci boří stěnu k divákům a sdílejí s nimi společné zážitky.

V představení Rose se vracím k základům cirkusu, k jeho tělesné smyslnosti, která se rozpíná mezi póly Erotu a Thanatu. Chci zasít v divácích pochybnosti, otevřené možnosti, otřást tím, co považuje za neměnné. Chci vytvořit prostor pro sdílení zážitků, pro proměnu osobnosti, zavést diváky na dobrodružství objevování, jako kdyby to byl šamanský rituál.

Naše přísaha zní: Nenoste kostýmy, pokud to není skutečně nutné a ospravedlnitelné. Nahota je naším jediným skutečným kostýmem…
Daniel Gulko

 

Trailer – krátký: http://www.dailymotion.com/cahin-caha#video=xy7wcp

Trailer – dlouhý: http://www.dailymotion.com/cahin-caha#video=xy3lyf

Facebook