Divadlo Mýdlových Bublin: Tajemství bublin štěstí

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo Spejbla & Hurvínka

Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6

23.05.201809.06.2018

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

10.3.2018 ZRUŠENO

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.05.2018

Divadlo mýdlových bublin zve na jedinečnou podívanou pro děti a uvádí nové představení „Tajemství bubliny štěstí”
Doporučujeme dětem ve věku od 4 do 10 let!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo mýdlových bublin zve na jedinečnou podívanou pro děti a uvádí nové představení „Tajemství bubliny štěstí",

Čekají na nás obrovské mýdlové bubliny nových tvarů a barev!
Báječný karneval mýdlových bublin a neuvěřitelná dávka humoru a dobré energie pro celou rodinu, aneb interaktivní show v provedení mezinárodních umělců, která vás vezme na úžasnou cestu do země magie a barev!
Žáci magické „BUL-BUL ŠKOLY": okouzlující Mydlinka (Mydlaneczka) a jediný Bublinek (Bąbelek) svého druhu se pilně učí umění vládnout mýdlovým bublinám. Pomáhá jim v tom učitelka „BUL-BUL ŠKOLY" - Víla Čarodějovna (Wróżka Czarodziejówna): ukazuje magické kousky a prozrazuje důvěrná tajemství, jak vyrábět barevné bubliny. Díky ní bubliny doslova ožívají - k velké radosti diváků - v rukou hrdinů!
Bublinek - mladý vynálezce se však nevzdává pokusu o objevení TAJEMSTVÍ BUBLINY ŠTĚSTÍ, která se ztratila před mnoha, mnoha lety ... Pořád mu chybí jedna tajná ingredience, která je - jak se ukazuje - schována v baňkách a křivulích v laboratoři Mistra Škodlivé bublinologie - Profesora Bulbulase. Znamená to, že Mydlinka a Bublinek musí shromáždit všechny dosud nabyté vědomosti a vydat se společně s diváky na setkání s opravdovým dobrodružstvím! Budou muset čelit Mistrovi Bulbulasovi, aby se všechny smutné, mrzuté a šedivé bubliny, které vytvořil, proměnily ve šťastné!
Samozřejmě, že se neobejdou bez pomoci dospělých: geniální přednášející na Akademii Bublinové magie - profesor Podivín (Dziwadło) na ně dohlíží na Mýdlo-Skypu a pomáhá jim při nejobtížnějších úkolech. Výjimečná Víla Čarodějovna pak všechny překvapí svým magickým bublinovým deštěm.
Toto představení divákům ukazuje svět opravdových kouzel a pohádku, kterou umělci vytvoří na scéně...

Fotky a videa

Facebook