Ať žijí duchové!

Ať žijí duchové!
Pohádkový muzikál s písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře na motivy stejnojmenného filmu.

Termíny a místa konání:

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1 | Zobrazit na mapě

27.5.2018 11:00 Divadlo bez zábradlí Vstupenky
27.5.2018 14:00 Divadlo bez zábradlí Vstupenky
Délka pořadu: 90 min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pohádkový muzikál na motivy známého filmu

Pohádkový muzikál s písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře na motivy stejnojmenného filmu. Divadlo ovšem nabízí zcela nový pohled, zkrátka starý známý příběh v novém kabátě. Divák a doufáme, že nejen dětský, uvidí na vlastní oči neuvěřitelná kouzla, uslyší živě hranou hudbu a zpívající i tancující loutky a herce. Vznikne podívaná pro děti, táty, mámy a vůbec všechny, kteří se budou chtít zasmát, pobavit a ti starší třeba i trochu zavzpomínat.

V pohádce zazní řada dnes již kultovních písniček Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře: „Pramen zdraví z Posázaví“, „Hajný je lesa pán“, „Skřítkové tesaři“, „Zavolejte stráže“ a mnohé další.

Hrají: Tomáš Alferi, Ivana Alferiová, Kamila Čondlová, Petr Čulík, Tereza Karásková, Antonín Klepáč, Vít Levinský, Tereza Lišková, Jitka Raková, Petr Rak, Adam Šmejkal, Pavel Zikmund

Autoři: Zdeněk Svěrák, Jiří Melíšek

Texty písní: Zdeněk Svěrák

Hudba: Jaroslav Uhlíř

Úprava a režie: Jiří Kraus

 

Facebook