Rybárik královský

Rybárik královský

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

William Douglas Home - Rybárik kráĺovský (Lednáček)

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Režie: Vladimír Strnisko

Hrají: Emília Vášáryová, Milan Kňažko, Milan Lasica …

Co všechno se stane, kdyžbývalá milenka přijde za svým bývalým milencem přímo z pohřbu vlastního manžela? Požádá ji o ruku? Co se stane se vztahem, který měl 50-ti letou pauzu? A jak to vidí jeho sluha? Má právo žárlit? A proč?… Humor má nekonečně mnoho podob, ale jeho společným jmenovatelem jemyšlení, pohrávání si s myšlením, duchaplnost, ale i moudrost. Anglická konverzační komedie je ve způsobu humoru sokratovská, moudrá, ale i plná paradoxů, krutého sarkasmu a toto všechno vyvažuje ažsentimentální laskavostí a shovívavostí ke každodenním slabostem člověka.

ŠTÚDIO L+S, Bratislava

Facebook