Darda

Darda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Prachy!!!

Divadlo Palace, Praha

20.01.201830.04.2018

Parfém v podezření

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

20.01.201819.02.2018

Irena Dousková - Odehrává se v současnosti, s lehkostí a humorem, při kterém občas zatrne.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dramatizace románu Darda spisovatelky Ireny Douskové, v hlavní roli s Bárou Hrzánovou, je první z novinek, které připravuje v této sezóně Divadlo Na Jezerce. „Velice se na práci na této inscenaci těším, stejně jako na spolupráci s Irenou Douskovou. A navíc znovu si zahrát postavu Heleny Součkové, která byla v inscenaci Hrdý Budžes žákyní základní školy a v Dardě je jí přes 40 let, je pro mne výzvou,„ říká Hrzánová, která na Jezerce hraje také Agátu v Gogolově komedii Ženitba a Štěpu v Petrolejových lampách Jaroslava Havlíčka. Darda je volné pokračování Hrdého Budžese inscenovaného podle bestselleru spisovatelky Douskové. Režie se ujal Arnošt Goldflam, zkoušet se začalo 22. října a premiéru bude mít tato novinka před vánoci. „Kromě Báry Hrzánové diváci uvidí Lenku Vlasákovou, Miluši Šplechtovou, Petra Vacka a další herce z Jezerky. Myslím, že se mají na co těšit,“ říká principál divadla Jan Hrušínský, jehož divadelní společnost letos slaví své 10. narozeniny a Darda bude její dvacátou šestou premiérou.

Fotky a videa

Facebook