Vrátíš se ke mně po kolenou

Vrátíš se ke mně po kolenou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Miláček Anna

Divadlo Palace, Praha

29.12.201710.01.2018

Terasa

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

18.11.201720.12.2017

Cena: 353 Kč

Bláznivá komedie S. Remundy a I. Janžurové, která je návodem pro ženy, jak odhalit skrývaná tajemství manžela a pro muže, jakých chyb se vyvarovat se, aby jejich manželství zůstala i nadále úsměvná.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Účinkují: Iva Janžurová, Stanislav Remunda, Theodora Remundová, Sabina Remundová
Autor: Iva Janžurová, Stanislav Remunda
Režie: Stanislav Remunda

Žárlivý manžel odjíždí do lázní a v kufru si odváží dopis manželčina ctitele. Žena se za ním vydává a je rozhodnuta dopis za každou cenu a v nejrůznějších přestrojeních získat zpět.

Téma hry je poměrně jednoduché a vyplývá z odpozorovaných a přirozených vlastností lidských vztahů, které nastávají po letech manželského soužití a ústí do dramatického východiska, které je v nastalých situacích neobyčejně komplikované a díky fantazii hlavní postavy také značně romantické. A přesto tato romantická nezvyklost, byť silně stylizovaná a nadsazená, se vzdaluje podstatě reality natolik, aby postrádala typičnost vpravdě českou a současnou.

Facebook