A.P. Čechov: Ivanov

A.P. Čechov: Ivanov

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

19.11.201731.12.2017

Národní divadlo moravskoslezské Ostrava
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komedie o muži, který si to musí nechat projít hlavou. Jedna z vrcholných Čechovových her se odehrává na ruském venkově, kde se schází společnost, aby debatovala o životě, zabíjela nudu a hledala smysl života. Ivanov se nudí, Ivanov neví, s kterou ženou má žít, neví, proč je na světě, život je pro něj rébusem s nejasným poselstvím. Ale pak se jednoho krásného dne rozhodne a… Kus komický jako sám život se vší jeho tragičností.

 

Režie: Štěpán Pácl, překlad: Leoš Suchařípa, scéna: Adriana Černá, kostýmy: Daniela Klimešová, hudba: Jakub Kudláč;

hrají: Tomáš Jirman, Lada Bělašková, František Večeřa, Jan Fišar, Anna Cónová, Veronika Lazorčáková, Petr Houska, Alexandra Gasnárková, Jiří Sedláček, Marie Logojdová, Vladimír Čapka, František Strnad, Vladimír Kvasnička ad.

Facebook