Columbo vražda na recept

Columbo vražda na recept

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

W. Link, R. Levinson - COLUMBO - Vražda na recept

Z technických důvodů je představení Colombo vražda na recept ze dne 19.2. přeloženo na 24.4. Vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Režie: R. Štolpa, M. Novotný

Autor: W. Link, R. Levinson

Hrají: Josef Laufer  jako poručík Columbo

J. Dulava, K. Macháčková, P. Doležalová/E. Kodešová, D. Morávková/H. Sršňová,  M. Maděrič/ T. Turek, J. Sedláčková/M. Nohýnková,  Broadway  Girls

„LOS ANGELES – Když dorazí v rozpadajícím se kabrioletu na místo činu, nikoho ani nenapadne, že by tenhle roztržitý chlapík v pomačkaném baloňáku a ošuntělých polobotkách mohl tu vraždu vyřešit. Je mu fuk, kdo proti němu stojí zda senátor, nebo místní pobuda. Vždy, když odchází od hlavního podezřelého, podrbe se za uchem, pak se otočí a řekne: „Jó, promiňte, ještě jedna maličkost …“ Nikdy nenosí zbraň, pořád kouří doutníky a stále mluví o své ženě, ale nikdy ji neukáže. A nakonec každý případ vyřeší. Na ten první se teď můžeme společně podívat …“

Dr. Roy Flemming, oslnivý New Yorský psychiatr, už nemůže dál vydržet v manželství se svojí neurotickou, panovačnou ženou Klárou. S pomocí své milenky Susan vymyslí vynalézavý vražedný plán, založený na jejich neobvyklé a riskantní záměně, jež má ovšem zajistit dokonalé alibi. Realizace je velmi úspěšná, ale policista, vyšetřující tento případ, poručík Columbo, je velmi nedůvěřivý a podezíravý.

Bude to těžký soupeř. Ačkoli vypadá, že neumí do pěti počítat, že je zapomnětlivý a téměř nešikovný břídil, je to vlastně chytrý profesionál s hlubokými znalostmi lidských povah. On a Flemming si spolu hrají jako kočka s myší v inteligenčním souboji, ve kterém psychiatr musí improvizovat s nejvyšší rychlostí a obratností, aby stačil sekundovat Columbově lstivé taktice.

Ten pronásleduje doktora svými nepříjemnými otázkami, otravuje ho neustálými návštěvami v jeho ordinaci, a dokonce neváhá, se zdánlivou nevinností, tvrdit, že by byl rád přijat jako řádný pacient. Flemming je nakonec donucen k použití politického vlivu, aby jej odstranil z vyšetřování případu, ale ani to houževnatého policistu nezastaví. Columbo si uvědomí, že nejslabším článkem ve Flemmingově obraně je jeho milenka; podrobí dívku krutému výslechu a použije ji jako past na doktora v překvapivém rozuzlení.

Facebook