Jo, není to jednoduché

Jo, není to jednoduché

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201721.03.2018

Bláznivá komedie francouzského autora se točí kolem stárnoucího profesora geometrie.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bláznivá komedie francouzského autora se točí kolem stárnoucího profesora geometrie (Petr Novotný), který má šokující poměr se svou o 40 let mladší žačkou (Klára Jandová). Do jeho bytu se bohužel pravidelně a vždy nečekaně vrací jeho bývalá manželka (Uršula Kluková) a pravidelně ho navštěvuje jeho dcera Julie (Petra Duspivová). Profesor musí nejen neustále lhát a kličkovat, musí dokonce svou milenku skrývat, občas ji vydávat za někoho jiného, což jeho situaci neustále komplikuje. Do děje se ještě připlete záhadný Marco (Jaroslav Sypal) - i tenhle prostoduchý prosťáček je manipulován neuvěřitelnými situacemi do neskutečných rolí a převleků. Falešný instalatér, ukrajinský elektrikář i nepravý milenec hlavního hrdiny - to vše je k vidění v této ďábelské burlesce.

Ztřeštěná komedie, plná neskutečných zvratů a překvapení nenechá diváky ani na minutu vydechnout a hodně zaměstná jejich bránice.

Hra byla s velkým úspěchem a v mnoha reprízách uvedena v Paříži a získala řadu ocenění. U nás je uváděna v české premiéře.

 

Režie: R. Pellan

Autor: J.-C. Islert

Hrají: P. Novotný, U. Kluková, K. Jandová, P. Duspivová, J. Sypal

Facebook