Dva na kanapi

Dva na kanapi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Caveman

Různá místa v České republice

26.11.201708.02.2018

Zcela srozumitelný komediální příběh kterému rozumí a pobaví se všichni.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Francouzská komedie hraná snad na všech pódiích světa, která v 1800 reprízách ovládla pařížské publikum. Věříme, že ovládne i Vás. Zárukou velké zábavy je režie René Přibila a hereckých výkonů hlavních postav. Sluhy, v podání Ernesto Čekana a Radka Valenty (Jindřich z pohádky Princezna ze mlejna), špatné zubařky, v podání Světlany Nálepkové, neschopného právníka, jehož postavu nenapodobitelným způsobem ztvárnil Martin Sochor, milence zubařky, v podání Martina Kavana (pošťák Ondřej - Pošta pro tebe) a flegmatické milenky právníka, v podání Hany Baroňové (jedna s postav VKV).

Zcela srozumitelný komediální příběh kterému rozumí a pobaví se všichni.

Facebook