Domov můj

Domov můj

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.03.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

DOMOV MŮJ — Jiří Pokorný „Mohl byste prosím zavolat poldy? Jsem nebezpečnej člověk a musím jít do basy.“ Veselohra v hrobce.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hra o sedmidenním tripu s iluzí domova. A také o tom, jak je snadné stát se bezdomovcem, o sociální inteligenci, sociálním státě i sociálním střetu. O ztrátě důstojnosti, zmarněných ambicích, ale také o tom, co všechno je člověk schopen udělat pro peníze nebo naopak pro kamaráda.

Momentálně čtyři bezdomovce spojuje společné „přístřeší“ hřbitovní hrobky. Na jednoho z nich nezbude spacák, a tak se rozhodne, že se raději nechá zavřít do teplého vězení a jde přepadnout benzínovou pumpu. Jaké je však jeho překvapení, když ani po opakovaných výzvách policie nepřijede. Vezme tedy značnou částku peněz a pozve své přátele na wellness pobyt do hotelu Hilton. Smradlaví a hluční ochlastové jsou nevítáni vždy a všude. Nevejdou se do našich škatulek, prostor našeho světa však obývají stejně jako my. Ale v jejich situaci zatím nejsme.


Osoby a obsazení

·      Zdena Hadrbolcová – Eva

·       Jiří Ornest – Erich

·      Pavel Liška – Eda

·      Leoš Noha – Emil

·      Ivan Lupták – Prodavač, Recepční

·      Natálie Řehořová – Prodavačka, Manažerka

 

Inscenační tým

·       Dramaturgie - Ivana Slámová

·       Scéna - Petr B. Novák

·       Kostýmy - Kateřina Štefková

·       Hudba - Jan Moravec

·      Režie - David Czesany
Video: http://youtu.be/JlmU0qb8x50

Facebook