Soaré s Janem Nerudou

Soaré s Janem Nerudou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Učinkují Naděžda Ferarri, hostuje v Divadle Husa na Provázku a v HA-divadle, Hynek Chmelař, hostuje v Divadle Komedie, Miki Jelínek, hudba, je zakladajícím členem divadla Rubín, pro toto představení napsal hudbu a osobně bude hrát, režie Jan Borna.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SOARÉ S JANEM NERUDOU, premiéra, reprízy 26.12. v 18 00 hodin, 1.1.2012 v 17 00 hodin. Učinkují Naděžda Ferarri, hostuje v Divadle Husa na Provázku a v HA-divadle, Hynek Chmelař, hostuje v Divadle Komedie, Miki Jelínek, hudba, je zakladajícím členem divadla Rubín, pro toto představení napsal hudbu a osobně bude hrát, režie Jan Borna.

Martinický palác na Hradčanském náměstí je budovou, ze které dýchá historie naší země. Můžeme k němu vystoupat malebnou Malou stanou, Nerudovou ulicí. A kdo zná Jana Nerudu? Všichni. Ale ruku na srdce, kdo jej doopravdy četl? A z těch, co nejspíš ve škole četli, si ještě něco pamatuje? Neruda i Martinický palác jsou součástí naší historie. V pořadu cca 50 minut dlouhém, ve kterém zazní něco z Malostranských povídek i básnické tvorby Jana Nerudy se vám pokusíme dokázat, že tato historie může být nesmírně živá. Že Martinický palác ani jan Neruda nejsou konzervy s prošlou dobou trvanlivosti, ale čerstvá a chutná sousta bohaté tabule.

Facebook