Zloději (Pražský divadelní festival německého jazyka)

Zloději (Pražský divadelní festival německého jazyka)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

21.01.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

21.01.2018

16. ročník PRAŽSKÉHO DIVADELNÍHO FESTIVALU NĚMECKÉHO JAZYKA,se bude letos konat od 5. do 20. listopadu 2011.Letošní 16. ročník Pražského divadelního festivalu německého jazyka uzavře inscenace z Deutsches Theater Berlin v režii Andrease Kriegenburga Zloději.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Deutsches Theater, Berlin
Dea Loher: Zloději

Letošní 16. ročník Pražského divadelního festivalu německého jazyka uzavře inscenace z Deutsches Theater Berlin v režii Andrease Kriegenburga Zloději.

Jeden z nejvíce ceněných německých režisérů už léta tvoří tvůrčí tandem s neméně slavnou dramatičkou Deou Loherovou. Zloději jsou lidé, co žijí jako by nežili, kteří se prokrádají životem, opatrně a nesměle, jakoby jim nic z toho nepatřilo, jakoby neměli právo se v něm zdržovat. Loherová napsala velmi komické a přesto hluboké panorama lidí naší doby, v inscenaci excelují herci patrně nejkvalitnějšího německého souboru Deutsches Theater Berlin. Také Zloději získali pozvání na berlínské Theatertreffen, kromě toho se inscenace honosí titulem Scénografie roku 2010 - můžete se těšit na důmyslnou, pohyblivou scénu, která oslní velikostí a přesto je tak jemná.

 

Facebook