Gogol na stojáka anb ženitba

Gogol na stojáka anb ženitba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

S respektem ke Gogolově předloze všichni „stojákové“ spojili své samostatné vypointované scénky do celku, který zázračně funguje, má spád, je vtipný a současný. Z Gogola ponechali pouze schéma a téma.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Gogol Na stojáka aneb Ženitba

skupina autorů a herců známých z populární zábavné show Na stojáka, vysílané televizí HBO, se rozhodla nastudovat některou světoznámou divadelní hru a vtisknout jí něco ze „stojákovského“ kouzla.

S respektem ke Gogolověpředloze všichni „stojákové“ spojili své samostatné vypointované scénky do celku, kterýzázračně funguje, má spád, je vtipný a současný. Z Gogola ponechali pouze schéma a téma.

Účinkují: L. Vychodilová, E. Kočičková, J. Tučková, L. Tuček, L. Pavlásek, K. Nedvěd, D. Čech, P. Vydra.

Facebook