Vražda jako poznaná nutnost

Vražda jako poznaná nutnost

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Gabriel Dagan - Absurdní komedie pro silné nátury. Do 16 let nepřístupno, od 60 let jen na vlastní nebezpečí.
Délka představení: 2h

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Černá komedie o tom, že každou důležitou práci má provádět odborník.

Gabriel Dagan, vl. jménem Pavel Fischl se s divadelním uměním poprvé potkal v terezínském ghettu. Divadlo mu tehdy pomáhalo přežít. Po válce studoval v Burianově obnoveném Déčku. Po roce 1948 emigroval do Izraele, kde přijal nové jméno a podílel se na vybudování izraelského avantgardního divadla. V šedesátých letech se na čas odstěhoval do USA, kde vystudoval psychologii a svět divadla opustil. Ne však úplně. Celý život se průběžně věnoval psaní divadelních her. Jednou z nich je i černá komedie Vražda jako poznaná nutnost, která měla světovou premiéru r. 1991 v Praze.
Absurdní hra o světě, který ztratil veškeré zábrany, a pod vlivem všudypřítomných médií se smířil s absurditou jako všední záležitostí, je plná víceméně bizarních, bláznivých situací. Tyto situace však prožívají běžní, na první pohled ničím výjimeční lidé – starší manželský pár, dcera, služka, listonoš, kadeřník a vrah. V době, kdy je na internetu k dostání cokoli, lze objednat i vraždu. Konec konců každý, kdo den za dnem sleduje televizní zpravodajství, musí být víceméně smířen s tím, že vražda je poměrně běžnou záležitostí, která nás všechny čeká dřív či později. Tak proč protestovat. Lépe si najmout dobře placenou agenturu, která ví, co dělá a zajistí vám profesionální průběh. Bláznivá komedie o vážných věcech, ztrátě hodnot a kritérií, při níž občas zamrazí , nás může prostřednictvím humoru očistit a snad i trochu přibrzdit dřív, než se absurdita, situovaná do blízké budoucnosti, stane realitou.
 

 

Facebook