Maratón

Maratón

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201721.03.2018

Claude Confortès - „Humor je nejkratší cesta od jednoho člověka k druhému“.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Maratón jako metafora lidského života. Hořkosměšný příběh tří maratónských běžců různých sportovních i lidských kvalit. Bláznivý rej čísel, situací, monologů a písní.
Tuto hru napsal sice Francouz, ale rozumí jí dobře diváci po celém světě už přes třicet let. Všude se totiž najdou lidé ambiciózní, snaživí, tak trochu stále ublížení i ti, kteří to všechno již vzdali. Co všechno? No přece MARATÓN! Maratón života, v němž přece není ani tak důležité vyhrát jako zúčastnit se. Nemyslíte?
Osm let od napsání hry, v roce 1980 se konala v Divadle Na zábradlí česká premiéra v režii Evalda Schorma s nezapomenutelnou trojicí maratónských běžců: Pavel Zedníček, Karel Heřmánek a Ladislav Mrkvička. Tato dnes již legendární inscenace měla v roce 1989 obnovenou premiéru v nově vzniklém Divadle Bez zábradlí. Zde také v současnosti vzniklo nové nastudování této výtečné hry v režii Radka Balaše, který v DBZ již nastudoval úspěšný muzikál Cikáni jdou do nebe. Běžeckou štafetu po Mrkvičkovi, Heřmánkovi a Zedníčkovi tentokrát převezmou Bohumil Klepl, Adrian Jastraban a Filip Čapka. Tyto herce zároveň můžete vidět i v dalších inscenacích DBZ jako např. Cikáni jdou do nebe, Když tančila nebo Tři muži na špatné adrese.

Hrají:
JULES NERVAL - BOHUMIL KLEPL
NAZAIRE RIMBAUD - ADRIAN JASTRABAN
LIVAROT DUCASSE - FILIP ČAPKA
ženský hlas - Ljuba Krbová
hlas sportovního komentátora - Karel Heřmánek

Facebook